Peněženku nechala dvě minuty bez dozoru

Peněženku nechala dvě minuty bez dozoru

Peněženku nechala dvě minuty bez dozoru

Toho využil zatím nezjištěný zloděj.

Ve čtvrtek 2. ledna 2020 se na policisty obrátila osmatřicetiletá žena, že téhož dne, si krátce po poledni, v obchodním domě v Kladně v Kleinerově ulici odložila krabici s nákupem na kartony se zbožím před jednou z pokladen a nechala ji cca dvě minuty bez dozoru, čehož využil zatím nezjištěný pachatel. Žena totiž v krabici zanechala o svou peněženku s finanční hotovostí, osobními doklady a platební kartou a tu jí zloděj odcizil. Škoda byla vyčíslena na 630,- Kč.

Případ je vyšetřován jako přečin neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od případných svědků, kteří spatřili v inkriminovanou dobu v obchodním domě podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodním oddělení Kladno – město, nebo policisty kontaktovat na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Děkujeme za spolupráci.

nprap. Michaela Nováková

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na