Zloděj si vyhlédl ke krádeži vozidlo za milion

Zloděj si vyhlédl ke krádeži vozidlo za milion

Zloděj si vyhlédl ke krádeži vozidlo za milion

KLADENSKO – Pomozte při pátrání, vozidlo Mini Cooper zmizelo z jedné kladenských ulic.

 

Na policejní služebnu obvodního oddělení Kladno dne 18. února 2021 oznámila poškozená třicetiletá žena, že došlo k odcizení osobního vozidla v Kladně v hodnotě jednoho milionu korun.

Následným policejním šetřením bylo zjištěno, že dosud neznámý pachatel v době od 19.00 hodin dne 17. února 2021 do 05.30 hodin následujícího dne odcizil osobní vozidlo tovární značky Mini Cooper, tmavě modré barvy, které bylo zaparkováno v ulici Petrohradská v Kladně. Pachatel svým protiprávním jednáním způsobil poškozené ženě odcizením vozidla škodu, která byla předběžně vyčíslena na částku 1 000 000,-Kč. Tohoto skutku se pachatel dopustil v čase vyhlášeného nouzového stavu.

Policisté případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže a po pachateli i odcizeném vozidle pátrají.

Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události, kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se u osobního vozidla Mini Cooper v Petrohradské ulici v Kladně. Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, který vozidlo odcizil sdělte na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158

 

nprap. Jana Šteinerová

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x