Z dodávky odcizil motocykl

Z dodávky odcizil motocykl

Z dodávky odcizil motocykl

Pátráme po pachateli i po odcizeném stroji.

Kladenští policisté se od neděle zabývají případem vloupání do dodávky, z níž neznámý pachatel odcizil motocykl v hodnotě 170 tisíc korun.

Dosud nezjištěný pachatel se vloupal v době od večerních devíti hodin 15. ledna do ranní deváté hodiny 16. ledna 2022 do vozidla VW Transporter, který byl zaparkovaný v ulici Josefa Čapka v Kladně. U vozu rozbil pravé okénko spolujezdce, kterým se dostal dovnitř a poté si otevřel zadní dveře, odkud odcizil motocykl typu Enduro. Kromě tohoto stroje, který byl v tu dobu bez registrační značky, odcizil dále helmu značky Airoh Aviator v hodnotě za více než 10 tisíc korun, černé brýle značky Leatt za 1500 Kč a boty Gaerne v hodnotě okolo 5 tisíc korun.

Celková škoda byla předběžně vyčíslena na téměř 190 tisíc korun.

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení trest odnětím svobody na jeden rok až pět let.

V souvislosti s tímto případem se obracíme na veřejnost a prosíme o jakékoliv poznatky k možnému pachateli. Pokud jste si někoho podezřelého všimli a mohli byste nám pomoci se ztotožněním osoby, ozvěte se nám na telefonní číslo 974 873 500 nebo na mobil 601 570 326. Využít můžete také linku tísňového volání 158.

Děkujeme předem!

 

por. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Středočeského kraje
18. ledna 2022

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x