Všímavostí občana byl zachráněn vysokozdvižný vozík

Všímavostí občana byl zachráněn vysokozdvižný vozík

Všímavostí občana byl zachráněn vysokozdvižný vozík

KLADENSKO – Policisté pátrají po pachatelích, kteří odcizili vozík z areálu jedné kladenské společnosti.

Na policejní služebnu obvodního oddělení Kladno Kročehlavy bylo dne 28. srpna 2021 ve večerních hodinách oznámeno, že na lesní cestě za domem v Buštěhradské ulici v Kladně došlo k vyrušení několika osob, které tímto úsekem táhly paletový vysokozdvižný vozík typu SHF10. Podezřelí pachatelé, jakmile byli vyrušeni při činu, dali se ihned na útěk.

Následným policejním šetřením bylo zjištěno, že tento vysokozdvižný vozík byl odcizen z areálu společnosti v Buštěhradské ulici v Kladně. Vzniklá škoda odcizením byla předběžně vyčíslena na částku 20 000,-Kč.

Policisté v současné době tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže a po pachatelích pátrají.

Na základě všímavosti občanů se podařilo policistům zajistit odcizený vysokozdvižný vozík. Je velmi důležité být obezřetný a pokud spatříte podezřelou osobu při krádeži nebo páchání jakékoliv trestné činnosti, je třeba okamžitě využít bezplatné policejní linky 158 a svým zavoláním pomoci dopadnout pachatele a ostatním osobám ochránit jejich soukromý majetek, ale i společný majetek na veřejném prostranství. V tomto případě pachatelé uprchli a policie po nich neustále pátrá, ale přesto se podařilo zachránit vozík v hodnotě 20 000,-Kč.

Policie vyzývá občany, kteří v čase od 19.30 do 19.50 hodin v sobotu 28. srpna 2021 spatřili pohyb několika osob v Buštěhradské ulici v Kladně při manipulaci s vysokozdvižným paletovým vozíkem nebo s osobami na útěku v této ulici, aby poskytli informace na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158 a svými poznatky dopomohli při dopadení pachatelů.

 

nprap. Jana Šteinerová

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x