Ve čtvrtek a v pátek měly hlídky strážníků napilno

Ve čtvrtek a v pátek měly hlídky strážníků napilno

Ve čtvrtek a v pátek měly hlídky strážníků napilno

Ve čtvrtek a v pátek měly hlídky kladenských strážníků plné ruce práce. Během směny zjistily a předaly spravedlnosti tři osoby v pátrání a řidiče, který usedl za volant po požití návykových látek.

Prvního z mužů, který byl v hledáčku policie, strážníci zjistili na autobusové zastávce v ulici Vítězná. Pátrání po muži bylo vyhlášeno ve čtvrtek, brzy ráno a hlídka jej zadržela o pár hodin později, a to krátce po deváté hodině dopolední.
Druhého muže, po kterém policie pátrala, zadržela hlídka při své kontrolní činnosti na náměstí Sítná. V registru hledaných osob byl od konce prosince roku 2022. Oba muže strážníci poučili o tom, že budou předvedeni na obvodní oddělení Policie České republiky k dalšímu opatření. Třetího muže strážníci předali do rukou policie v pátek odpoledne. Tento muž byl v registru hledaných osob od 17. ledna 2023. Hlídka jej zjistila v ulici Štítného.

Hned dvakrát strážníci zatavili jednoho a toho samého řidiče, který užíval vozidlo bez přední registrační značky a řídil pod vlivem návykové látky.

Ve čtvrtek zastavila hlídka mladíka v ulici Anglická. Řidič sám strážníkům přiznal, že usedl za volant vozu poté, co užil omamné a psychotropní látky. Test, který strážníci provedli, byl pozitivní. Proto hlídka řidiče vyzvala k setrvání na místě do příjezdu Policie České republiky. Policisté si muže převzali k dalšímu šetření.
Mladík se ale ze svého jednání nepoučil a krátce po druhé hodině ranní opět usedl za volant auta a znovu po požití omamných látek. To opět ukázal test, který hlídka u muže provedla. Muže si opět převzala přivolaná hlídka Policie České republiky.

Alena Purkytová

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x