S odcizeným notebookem daleko neutekl

S odcizeným notebookem daleko neutekl

S odcizeným notebookem daleko neutekl

V neděli ráno přijal operační tísňové linky kladenských strážníků oznámení od jednoho z obyvatel Rozdělova. Jeho pozornost upoutal mladík, který utíkal po ulici Vítězná s notebookem v ruce a stále se ohlížel.

Podle popisu oznamovatele strážníci muže, ve spolupráci s operátorem Městského kamerového dohlížecího systému, zjistili v ulici Amálská. Mladík strážníkům sdělil, že má notebook od svého známého. Podle jeho slov, si chtěl kamarád od něho půjčit peníze, a proto přijal jeho nabídku, že mu dá notebook jako zástavu. Hlídce sdělil jméno, adresu a telefonní číslo majitele.

Po telefonickém rozhovoru strážníků s majitelem notebooku se ukázalo, že mladík byl u něho na návštěvě. O žádném půjčení peněz a zástavě notebooku se vůbec nebavili. To, že mu chybí, zjistil až před chvilkou.

Majitel popsal samolepky a také hlídce nadiktoval výrobní číslo přístroje. Vše se shodovalo s notebookem, který měl mladík u sebe. Muže, podezřelého z krádeže, předali strážníci k dalšímu šetření přivolaným policistům.

Alena Purkytová

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x