Při dopravní nehodě řidič naboural čtyři vozidla

Při dopravní nehodě řidič naboural čtyři vozidla

Při dopravní nehodě řidič naboural čtyři vozidla

Nepříjemné překvapení čekalo na majitele čtyř zaparkovaných aut před budovou Magistrátu města Kladna.

Pozornost velitele směny upoutalo na monitoru Městského kamerového dohlížecího systému vozidlo se zapnutými výstražnými světly, stojící šikmo přes jízdní pruh na vozovce před budovou magistrátu města. Zpětným přehráním záznamu se ukázalo, že ve chvíli, kdy z parkovacího místa řidič vyjížděl, zpoza nepřehledné zatáčky velkou rychlostí vyjelo další vozidlo. Jeho řidič nestihl zareagovat na situaci před sebou a způsobil dopravní nehodu. Nárazem poškodil tři zaparkovaná vozidla. Během chvíle tak zůstalo na místě pět nabouraných aut a díky velkému štěstí, žádný zraněný účastník nehody.

Na místo ihned přijela hlídka strážníků. Mladého muže, který nehodu způsobil vyzvala, aby setrval na místě do příjezdu policistů, které strážníci přivolali. Lustrace viníka nehody ukázala, že má vysloven zákaz řízení motorových vozidel. Nehodu, kterou způsobil, se snažil mladý muž omluvit tím, že náhle došlo k poruše brzdového systému jeho vozidla.

Policisté z oddělení dopravních nehod případ převzali k dalšímu šetření a vozidlo nechali odtáhnout k posouzení odborníkem.

Alena Purkytová

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x