Odcizené oplocenky u lesního porostu

Odcizené oplocenky u lesního porostu

Odcizené oplocenky u lesního porostu

Pomozte vypátrat zloděje.

V pátek 29. ledna 2021 se na policisty Obvodního oddělení Kladno – venkov obrátil revírník společnosti Lesy ČR, aby oznámil, že v době od 08:00 hodin dne 1. ledna 2021 do 10:55 hodin dne 25. ledna 2021 u lesního porostu v katastru obce Kladno-Dubí, v katastru obce Buštěhrad a v katastru Kladno Vrapice neznámý pachatel odcizil a poškodil dřevěné ploty tzv. oplocenky porostní skupiny a poškodil a odcizil dřevěná plotová pole. Celkem tak společnosti způsobil škodu ve výši 111.432,- Kč.

Případ je prošetřován jako přečin poškození cizí věci v souběhu se zločinem krádeže, za což pachateli, jelikož skutek spáchal v době vyhlášení nouzového stavu na území České republiky, hrozí trest odnětí svobody na dva roky až osm let.

Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše zmiňovaných lesních porostů v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno – venkov, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 561. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Děkujeme za spolupráci.

nprap. Michaela Nováková

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x