Na pumptrackovém hřišti v Kladně měl neznámý muž napadnout mladistvé

Na pumptrackovém hřišti v Kladně měl neznámý muž napadnout mladistvé

Na pumptrackovém hřišti v Kladně měl neznámý muž napadnout mladistvé

Policisté z Obvodního oddělení Kladno již od 8. srpna 2022 šetří případ výtržnictví, ke kterému mělo dojít na pumptrackovém hřišti v Kladně u adresy Cyrila Boudy 1444.

Konkrétně v době od 18:10 do 18:20 měl mezi skupinu mladistvých přijít muž, zjevně pod vlivem alkoholu, a přítomné mladistvé osoby měl bezdůvodně začít napadat, a to nejen slovně, ale i fyzicky. Měl se pokusit jednoho z mladíků udeřit otevřenou dlaní a následně jej i strhnout k zemi a napadat i další přítomné, kteří se snažili bránit sebe, ale i ostatní proti kterým útok směřoval. V jednom případě, a to i zřejmě s ohledem na podnapilý stav, podezřelý muž upadl, chvíli zůstal na zemi ležet a následně z místa odešel.

Poškození pak celou událost oznámili na policii, muže se jim i podařilo vyfotit. Dosavadním šetřením kladenských policistů se zatím nepodařilo muže ztotožnit, aby i jeho mohli k celé události vyslechnout a objasnit tak celou událost.

Poznáváte muže na fotografii? Pokud ano, nebo máte jakékoliv informace k celému incidentu, ozvěte se prosím kladenským policistům na tel. číslo 974 873 500.
Za případnou pomoc děkujeme.

nprap. Monika Pragerová

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x