Hledáme svědky dopravní nehody

Hledáme svědky dopravní nehody

Hledáme svědky dopravní nehody

KLADENSKO – Pomozte nám objasnit střet osobního auta s chodkyní.

Kladenští dopravní policisté se obrací s žádostí o pomoc na svědky dopravní nehody, k níž došlo v úterý 12. října, okolo 18:10 hodin, v ulici Velvarská v Kladně. 

Podle dosavadního šetření došlo ke střetu automobilu a chodkyně tak, že 39letá žena měla v úmyslu přejít silnici, kdy se pravděpodobně nepřesvědčila o tom, zda ji může přejít bezpečně a vstoupila do jízdního pruhu směřujícího od obce Brandýsek mezi stojící vozidla v koloně. Chodkyně pokračovala dál v přecházení a zpoza jednoho ze stojících aut vstoupila do protisměrného pruhu bezprostředně do jízdní dráhy VW Golf, které řídil 22letý muž ve směru na Brandýsek. Řidič i přes prudké brždění do ženy narazil.

Při střetu 39letá chodkyně utrpěla těžké zranění, s nímž byla vrtulníkem transportována do jedné z pražských nemocnic. Mladík vyvázl bez zranění a výsledek dechové zkoušky byl u něj negativní. U ženy, pro vyloučení požití alkoholu či jiné návykové látky, byl vyžádán odběr krve, neboť nebylo možné u ní vzhledem ke zranění provést dechovou zkoušku.

V této souvislosti se obracíme na svědky výše uvedené nehody, kteří viděli její průběh, aby nám poskytli informace a tím nám ji pomohli objasnit a objektivně ustanovit viníka. Poznatky nám můžete sdělit osobně na kladenském dopravním inspektorátu v Havířské ulici nebo na telefonním čísle 974 873 250/251 nebo 702 207 630. Využít můžete také bezplatnou linku 158.

Předem děkujeme!

 

por. Bc. Michaela Richterová

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x