Čilý pracovní ruch upoutal pozornost strážníků

Čilý pracovní ruch upoutal pozornost strážníků

Čilý pracovní ruch upoutal pozornost strážníků

V prvních minutách nového dne upoutal pozornost kladenských strážníků čilý pracovní ruch. Lesem v ulici Wolkerova, nedaleko železničního přejezdu, se nesl zvuk pracovního náčiní a bylo vidět, jak si muži na svou práci svítí čelovkami.

Oba muži byli ve své práci výkonní. Každý zaměstnavatel by byl za takové pracanty vděčný. Bohužel si tato dvojice nechtěla prostředky na živobytí vydělat legální cestou. Jejich cílem bylo obohatit se na úkor někoho jiného. Podél železniční tratě, jak strážníci posléze zjistili, vykopali 4 metry kabelů, které částečně odřezali.

Když se hlídka přiblížila k místu výkopu, oba pachatelé krádeže odhodili krumpáč a lopatu a dali se na útěk. Na výzvu strážníků: „Městská policie, jménem zákona zůstaňte stát“ ani jeden nezareagoval. Následovala krátká honička, jejímž výsledkem byli dva spoutaní pachatelé. Protože zde bylo důvodné podezření, že se v místě mohou ukrývat další osoby, byl na místo přivolán psovod se svým služebním psem. Prověrkou nejbližšího okolního lesa nebyly jiné osoby nalezeny.

Oba muže strážníci předali k dalšímu šetření přivolaným policistům.

Alena Purkytová

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x