Černého démona strážníci dopadli až na čtvrtý pokus

Černého démona strážníci dopadli až na čtvrtý pokus

Černého démona strážníci dopadli až na čtvrtý pokus

Malé černé kůzle potrápilo kladenské strážníky. Na tísňovou linku přijali několik oznámení, že se v centru města pohybuje černé kůzle. Pokaždé, když přijela hlídka na místo, nebylo zvíře nalezeno.

Poprvé hlídka vyjížděla do ulice Huťská. V areálu Domu oddechu pobíhalo, podle sdělení oznamovatele, černé kůzle. Strážníci, kteří vyjeli k odchytu, byli ale neúspěšní a mrštné zvířátko uteklo. Druhé oznámení přijal operátor o několik hodin později. To malého černého démona málem srazila řidička, která projížděla ulicí Dukelských hrdinů nedaleko veterinární kliniky. Ještě, než strážníci přijeli na místo, už volal řidič autobusu, že po autobusovém nádraží běží černá koza a míří do Dvořákových sadů. I tady se strážníkům uprchlíka nepodařilo dohonit. Když přijeli, kůzle bylo opět pryč. Další oznámení o černém kůzleti přijali strážníci krátce po půlnoci. Ostraha obchodního domu Central viděla zvíře běžet ulicí nahoru. Ani tentokrát se zvíře nepodařilo najít a odchytit.

Až čtvrté oznámení vedlo k tomu, že malý černý démon byl strážníky dopaden. Jeho malé útěkové dobrodružství skončilo v garáži. Na tísňovou linku kladenských strážníků oznámila obyvatelka domu, že jí do garážového stání v ulici Kolmistrova vběhlo malé černé kůzle. V garáži bylo zvíře strážníky odchyceno. Uprchlík v náruči muže zákona putoval do služebního vozu a poté do odchytových kotců.

Případný majitel, kterému kůzle uteklo, se může o svůj majetek přihlásit na služebně strážníků. Samozřejmostí je prokázání vlastnictví zvířete.

Alena Purkytová

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x