AKTUALIZACE – Poznáváte muže na fotografiích?

AKTUALIZACE – Poznáváte muže na fotografiích?

AKTUALIZACE – Poznáváte muže na fotografiích?

Při útěku s kradeným zbožím povalil ostrahu prodejny na zem.

AKTUALIZACE:

Všímavý policista sloužící na obvodním oddělení Kladno ve svém osobním volnu při nákupu v prodejně Albert poznal pachatele krádeže, kterého měla policie v hledáčku od 6. ledna 2022, kdy v tento den a ve stejném obchodě kradl. Poté, co podezřelého muže policista spatřil a poznal ho podle oblečení, kontaktoval své kolegyně, které ho po chvíli vypátraly v ulici Jaroslava Foglara. Poté ho převezly k potřebným služebním úkonům na policejní stanici, kde mu po výslechu sdělily podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Za krádež hrozí 36letému muži v případě odsouzení až dvouletý pobyt za mřížemi.

 

por. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Středočeského kraje
14. ledna 2022

———————————————————————————————————————————————————————————-

Kladenští policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění muže, který v minulém týdnu kradl v obchodu a při útěku povalil ostrahu prodejny.

Dosud neztotožněný muž vešel ve čtvrtek 6. ledna, osm minut po půl osmé ráno, do prodejny Albert v obchodním domě v ulici P. Bezruče v Kladně, kde odcizil šest šampónů v celkové hodnotě přesahující 1200 korun českých. Ty následně schoval pod bundu a bez zaplacení prošel přes pokladny. Poté, co ho za platební zónou zastavila ostraha obchodu, se zloděj dal na útěk, přičemž povalil pracovníka ostrahy na zem a utekl.

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

Prosíme všechny občany, kteří muže na fotografii poznávají a mohli by nám pomoct s jeho ztotožněním, aby veškeré informace k jeho osobě sdělili na bezplatné lince tísňového volání 158. 

Děkujeme předem za jakékoliv poznatky!

 

por. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Středočeského kraje
13. ledna 2022

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x