Zabezpečte se

Zabezpečte se

Zabezpečte se

Preventivní akce se uskutečnila v hypermarketu Albert v Kladně.

Včera 23. června 2020 se zapojily policistky oddělení tisku a prevence do celoevropské kampaně Evropské sítě prevence kriminality.

Preventisky v hypermarketu Albert v Kladně v ulici Petra Bezruče představily tuto kampaň a hovořily s občany. V preventivním stánku se lidé dozvěděli informace o nejdůležitějších zásadách zabezpečení.

Zmiňovaná kampaň vhodně doplňuje koncept preventivního projektu „Zabezpečte se, chraňte majetek sobě i svým sousedům“, jehož prostřednictvím oslovujeme veřejnost s problematikou zabezpečení objektů již od roku 2018. Smyslem projektu je předávání informací o aktuálních trendech v oblasti vloupání do objektů zároveň s tipy na efektivní obranu proti pachatelům krádeží. Novinkou letošního roku bude další rozšíření mobilní aplikace „Zabezpečte se“ dostupné v App Store i v Google Play. Stávající aplikace s nabídkou návodů i ověřených kontaktů na dodavatele různých typů kvalitního zabezpečení majetku se v roce 2020 rozšíří o informace k elektronickému zabezpečení majetku.

Informace je možné najít nejen ve zmiňované mobilní aplikaci, ale také na webových stránkách www.stopvloupani.cz

nprap. Michaela Nováková

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na