Výtržník zadržen téměř při činu

Výtržník zadržen téměř při činu

Výtržník zadržen téměř při činu

Rychlý zásah prvosledové hlídky.

Vyšetřovatel služby kriminální policie v minulých dnech zahájil trestní stíhání jedenatřicetiletého muže z Kladna a to ze spáchání přečinu výtržnictví, kterého se dopustil tím, že v sobotu 29. června 2019 v odpoledních hodinách v Kladně v lesoparku u Sletiště, v blízkosti trampolínového parku, se dopustil hrubé neslušnosti tím, že zde onanoval. Navíc tento čin spáchal opětovně poté, co byl pro trestný čin výtržnictví v roce 2008 odsouzen.

Skutek nahlásily na tísňovou linku 158 pracovnice výše uvedeného centra, kdy si jedna z oznamovatelek povšimla muže, který stál za plotem u cyklostezky a ukájel se. Na místo ihned vyrazily policejní hlídky a policisté se spojili s oznamovatelkou. Ta mužům zákona sdělila, že muž ve věku asi třiceti let, tmavší pleti, který měl na sobě oblečené světlé tričko, modré kraťasy a na nohou bílé ponožky a šedé tenisky, se dal na útěk do lesa, jakmile spatřil policejní vozidla. Policisté oddělení hlídkové služby pronásledovali muže v lese, kde byl cca po dvě stě metrech dostižen a zadržen.

Provedenou lustrací bylo zjištěno, že se jedná o jedenatřicetiletého recidivistu, který byl následně eskortován na policejní oddělení. Muž se ke své činnosti doznal.

Za výše uvedený přečin výtržnictví hrozí obviněnému trest odnětí svobody až na tři roky.

Poděkování patří také všímavým oznamovatelkám, které nezůstaly lhostejné k protizákonnému jednání muže a celou věc bez prodlení nahlásily na tísňovou linku Policie ČR.

nprap. Michaela Nováková

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na