Poznáte muže na fotografii

Poznáte muže na fotografii

Poznáte muže na fotografii

Kontaktujte policisty.

Dne 25. září 2020 v době od 12:15 hod. do 12:20 hod. v Kladně ulice C. Boudy, poblíž čerpací stanice Shell, došlo k odcizení poštovní tašky modré barvy s logem České pošty s blíže nezjištěnými poštovními zásilkami. Tu si doručovatelka odložila, když předávala adresátům zásilky. Její chvilkové nepozornosti využil zatím nezjištěný pachatel a tašku odnesl. Část zásilek následně otevřel, část zásilek odcizil a poté tašku pohodil se zbylými písemnosti do odpadkového koše v ul. Čs. Armády, kde byla taška téhož dne v 13:40 hodin nalezena. Pachatel je podezřelý ze spáchání přečinu Porušení tajemství dopravovaných zpráv a hrozí mu až dva roky za mřížemi.

Operativním šetřením a následným zhlédnutím kamerových záznamů na výše zmiňované čerpací stanici se podařilo zjistit muže, který by svým svědectvím mohl      přispět k objasnění krádeže.

Přivítáme proto všechny poznatky od občanů, které by vedly k odhalení totožnosti tohoto muže.

Jakékoliv informace k jeho osobě je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno – město, nebo kontaktovat policisty na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Děkujeme za spolupráci.

nprap. Michaela Nováková

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na