Poškození vozidla v Kladně

Poškození vozidla v Kladně

Poškození vozidla v Kladně

KLADENSKO – Pátráme po pachateli, který poškozením znehodnotil vozidlo.

Policisté obvodního oddělení Kladno Kročehlavy nyní pátrají po pachateli, který znehodnotil svým jednání osobní vozidlo v Kladně.

Neznámý pachatel dne 13. června 2020 v čase od 14.00 do 17.10 hodin na odstavném místě u Dlouhých Borovin na křižovatce ulic Pražská a Kladenská nedaleko odbočky na obec Hřebeč poškodil zde zaparkované vozidlo tovární značky Mercedes Benz, černé barvy. Vandal u vozidla odlomil obě zpětná zrcátka, levý přední světlomet, přední i zadní stěrač a poškodil skleněnou výplň levého zadního okna včetně rámu karoserie. Dále na kapotu a dveře vozidla vryl nevybíravý nápis a obrazce. Ze zadních dveří a kapoty odcizil znak vozidla. V interiéru vozidla byly poškozeny vytržením kryty opěrek mezi sedadly s vestavěným telefonem a panel rádia s CD měničem. Ze zavazadlového prostoru byly odcizeny dva rybářské pruty, značková taška a obuv s chrániči. Svým jednáním pachatel způsobil škodu, která byla předběžně vyčíslena na částku 38 000,-Kč.

Policisté nyní tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže.

Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události, kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se u osobního vozidla Mercedes Benz v Kladně na křižovatce ulic Pražská a Kladenská nedaleko odbočky na  obec Hřebeč. Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, který vozidlo poškodil sdělte na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158.

 

nprap. Jana Šteinerová

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na