Pomozte zjistit pachatele

Pomozte zjistit pachatele

Pomozte zjistit pachatele

Mladíkovi odcizil jízdní kolo.

Policisté Obvodního oddělení Kladno – město šetří případ krádeže, ke které došlo v sobotu 21. září 2019 v pozdním odpoledni. Zatím nezjištěný pachatel odcizil před plaveckým bazénem v Kladně v ulici Sportovců jízdní kolo zn. Cube, které zde „zaparkoval“ do stojanu na bicykly patnáctiletý mladík. Jízdní kolo uzamkl lankovým zámkem ke stojanu v 17:30 hodin, a když se na místo vrátil cca v 19:00 hodin, kolo bylo pryč. Škoda byla vyčíslena na 15.000,- Kč.

Skutek je prošetřován jako přečin krádeže a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Na základě policejního prověřování a díky městskému kamerovému systému a bezpečnostním kamerám, které jsou umístěny na budově plaveckého bazénu, se podařilo vyšetřovateli případu zjistit podezřelého muže, který před sedmou hodinou večerní přijíždí na přilehlé parkoviště osobním automobilem Škoda Octavia, následně odchází směrem k plaveckému bazénu, kde ze stojanu vyjme po překonání zámku výše zmiňované jízdní kolo, na kterém odjíždí na parkoviště. Tam odcizený bicykl nakládá do vozidla a odjíždí směrem do ulice Fr. Kloze.

Jedná se o muže ve věku 35 až 45 let, bílé pleti. V inkriminovanou dobu byl oblečen do černého trička s bílým nápisem Denim a modro-žlutých kraťasů. Na hlavě měl kšiltovku a na nohou černé pantofle zn. Adidas.

K popisu vozidla uvádíme, že se jedná o osobní automobil Škoda Octavia combi bílé barvy, 3. řada před faceliftem.

Aby se podařilo podezřelého vypátrat a dopadnout, přivítali by policisté poznatky od občanů, které by vedly k odhalení totožnosti tohoto muže.

Jakékoliv informace k osobě, či vozidlu, které jsou na fotografiích z kamerového záznamu, je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno – město, nebo kontaktovat policisty na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Děkujeme za spolupráci.

nprap. Michaela Nováková

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na