Hned dvě ženy byly zadrženy při krádeži

Hned dvě ženy byly zadrženy při krádeži

Hned dvě ženy byly zadrženy při krádeži

Jednalo se o recidivistky.

Policisté Obvodního oddělení Kladno – Kročehlavy šetří dva případy krádeží, ke kterým došlo včera 6. ledna 2020 v prodejně v ulici Obránců míru.

Nejprve byla v dopoledních hodinách přistižena pracovníkem ostrahy devětadvacetiletá žena, která odcizila potraviny, pamlsky, nápoje a model autíčka v celkové hodnotě 687,- Kč. Zboží si uložila do své kabelky a následně prošla pokladní zónou bez zaplacení, přičemž byla zadržena ostrahou.

Svého jednání se navíc dopustila i přes skutečnost, že byla v posledních třech letech odsouzena za majetkovou trestnou činnost.

Podruhé do stejného obchodu vyjížděli policisté v půl šesté odpoledne. Opět zde byla zadržena ostrahou žena, která kradla. Tentokrát se jednalo o sedmatřicetiletou recidivistku, která do dětského kočárku, ve kterém spalo dítě, vložila celkem šest kusů másla v hodnotě 329,40 Kč a prošla pokladnami bez placení.

I v tomto případě se jednalo o zlodějku, která se výše uvedeného jednání dopustila i přes skutečnost, že byla v roce 2018 odsouzena pro přečin krádeže.

Oba skutky prošetřují policisté jako přečiny krádeže a pachatelkám hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři roky.

nprap. Michaela Nováková

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na